2 000 vianočných dôchodkov pre Štefana Harabina

Autor: Ján Žatko | 8.11.2013 o 9:52 | Karma článku: 26,07 | Prečítané:  1187x

Vianočný dôchodok bude vyšší a dostane ho viac penzistov. Robert Fico plní svoje sľuby a najvyšší vianočný dôchodok zvýšil svojim voličom až o 8,61 eura na 75 eur. Veď ľudia si zaslúžia istoty. Je však jeden špecifický človek, ktorý si zaslúži trochu väčšie istoty ako ostatní. Ten dostane pod vianočný stromček nie 75, ale hneď rovno 150 tisíc eur. To je presne 2 tisíc vianočných dôchodkov. Ten človek by musel žiť od dnes ešte viac ako 166 rokov, aby si tie vianočné dôchodky stihol vyčerpať. Asi preto ich dostane vyplatené naraz. Hoci ešte ani nie je dôchodca. Škoda, že ešte nie je dôchodca.

 zdroj: sme.sk

Sumu 150 tisíc eur z našich daní zaplatí Štefanovi Harabinovi generálna prokuratúra za to, že bývalý generálny prokurátor Dobroslav Trnka v roku 2008 verejne potvrdil, že prepis priateľského telefonického rozhovoru Štefana Harabina s mafiánskym bossom Bakim Sadikim bol súčasťou dohľadového spisu prokuratúry. Súd netvrdí, že prepis rozhovoru nie je pravý. Súdu vadí to, že Dobroslav Trnka existenciu rozhovoru priznal.

Rozsudok krajského súdu je právoplatný a nedá sa už proti nemu odvolať. Okrem odškodného musíme z našich daní uhradiť Harabinovi aj trovy právneho zastúpenia vo výške takmer 8 800 eur. Veselé Vianoce prajem všetkým platiacim.

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Architekt: Nikde som nezažil to, čo na Námestí slobody

Socializmus na Námestí slobody architektovi neprekáža, dôležitá je funkčnosť.

ŠPORT

Pálffy kritizoval Lintnera, ten okamžite reagoval

Ďalší spor v slovenskom hokeji?


Už ste čítali?