Pani Zmajkovičová, čo keby ste si upratali najskôr doma?

Autor: Ján Žatko | 30.7.2014 o 22:15 | Karma článku: 11,40 | Prečítané:  2340x

Renáta Zmajkovičová, podpredsedníčka NR SR za Smer, to natrela Richardovi Sulíkovi parádne. Žiadosť o vystúpenie europoslancov v slovenskom parlamente označila za snahu Richarda Sulíka o "účelovú sebaprezentáciu v spojení so sebaoslavnými rečami". Nebolo by ale lepšie, aby si upratala najskôr doma?

Pani Zmajkovičová akosi nepostrehla, že list predsedovi Národnej rady Pavlovi Paškovi s požiadavkou na možnosť vystupovať v pléne Národnej rady, neposlal Richard Sulík, ale 11 z 13 slovenských europoslancov, vrátane neúspešných kandidátov na županov za Smer Moniky Flašíkovej Beňovej a Vladimíra Maňku. Najväčším obhajcom uvedenej požiadavky prekvapujúco nie je Richard Sulík, ale Monika Flašíková Beňová, stranícka kolegyňa pani Zmajkovičovej. Tá list dokonca osobne vypracovala a nahlas skritizovala svojich dvoch straníckych kolegov Borisa Zalu a Moniku Smolkovú, ktorí so žiadosťou nesúhlasili, slovami: “Práve v prípade pp. Smolkovej a Zalu by som privítala akúkoľvek možnosť prezentovať výsledky ich práce!“ Jána Figeľa, ktorý tvrdí že europoslanci majú priestor na vystúpenie v európskom výbore Národnej rady, obvinila z toho, že sa bojí odhalenia svojej neschopnosti ako eurokomisára. Zdá sa že si nevšimla, že posledných 5 rokov bol eurokomisárom jej stranícky kolega Maroš Ševčovič a nie Ján Figeľ.

Pani Zmajkovičová, ak vás teda naozaj tak veľmi trápi snaha europoslancov o účelovú sebaprezentáciu v spojení so sebaoslavnými rečami, bolo by vhodné, aby ste sa obrátili na správnu adresu. Oslovte svoju stranícku kolegyňu Moniku Flašíkovú Beňovú. 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

SVET

Trumpizmus. Politický smer, ktorým sa neriadi ani Donald Trump

Medzi republikánmi po týchto voľbách už neplatí konsenzus z Reaganovej éry, že strana by mala byť konzervatívna.

KOMENTÁRE

Štartuje nová éra Ameriky, Trump sa stáva prezidentom

Časť sveta sa bude s obavami prizerať, ako napĺňa volebný slogan.


Už ste čítali?